בוק הריון

DSCF3974a

צילומי בוק הריון הפכו בשנים האחרונות מטרנד אופנתי למגמה שחוצה מיגזרים. נשים מכל מקום ובגילאים שונים, הן בהריון ראשון והן כשמדובר בבן זקונים, מעוניינות להנציח את הרגע המיוחד הזה של בטן גדולה ועגולה שבתוכה נובטים חיים.

לחלקן זה משמש כתירוץ ליום צילום שהוא חוויה כיפית וחד-פעמית, שהן לא פירגנו לעצמן מעולם. וההריון הוא עוד סיבה לעשות משהו שממילא תמיד רצית ולא העזת. לפחות בצילום הזה לא צריך להכניס את הבטן...:)

צילום בוק הריון יכול להיערך כשאת לבושה לחלוטין או בעירום מלא, ובכל קומבינציית ביניים. הכי טוב זה גם וגם וגם... אבל זה כמובן תלוי במה שאת רוצה ואוהבת.

משך הצילום

הסטים השונים של הצילום בסטודיו מחולקים בעיקר על פי זמן הצילום שלהם. ככל שמשך הצילום יותר ארוך, יש זמן לסצנות רבות יותר, החלפות בגדים, שינויים באיפור ובשיער, משחקי תאורה, וכל מה שמגוון ומעשיר את הצילומים.

ככל שעובר הזמן במהלך הצילום, את נעשית נינוחה יותר, רגועה, ולאט לאט מגיעים למצב שאת כמעט מתעלמת מקיומה של המצלמה. זו הנקודה שבה מגיעות התמונות הטובות ביותר... אמיתיות, טיבעיות, ושהמבט שלך אומר עליך משהו מעניין. משך הזמן שלוקח להגיע לנקודת השחרור הזו תלוי כמובן בך, במי שאת, אבל לרוב מדובר בזמן קצר של עשר עד עשרים דקות.

 

 

DSCF1841 

אופציות לצילומי הריון

 • צילום רגיל - שעה וחצי
 • צילום מקצועי ואיפור - שעתיים וחצי עד שלוש שעות, כולל מאפרת מקצועית על הסט
 • צילום חוץ  - בטבע, בים, בנוף אורבני או כל לוקיישן שמדליק אותכם. חצי יום צילום או יום צילום שלם בהתאם ללוקישן ולמיקומו.
 • צילום אצלך בבית - צילום רגיל או כולל איפור, שמתבצע בסביבה הטבעית שלך. אנחנו מגיעים מהסטודיו עם ציוד תאורה מקצועי ממש כמו בהפקת פרסומות, ואת מרוויחה את האווירה של הבית שלך מצד אחד, עם מקצועיותת ומיומנות של צילום מקצועי מצד שני.

 

סט צילום רגיל

סט צילום סטודיו מקצועי הנמשך כ-90 דקות, במהלכן מצולמות כמה מאות תמונות. בסט יש לנו זמן להחליף בגדים, להוסיף ולגרוע אקססוריז שונים, ולעבוד עם מגוון רקעים וסוגי תאורה שונים.

 

סט צילום מקצועי עם מאפרת

צילום ארוך נמשך כשעתיים וחצי, זהו זמן האפשר החלפה של 8-10 סטים שונים של בגדים, סגנונות תאורה שונים, צילומים בתאורה קונטרסטית לצילומי שחור-לבן, צילום עם אביזרים  שונים ועוד רעיונות המעשירים את הצילום ואת התוצאה. סט כזה מאפשר זמן גם לתיקוני איפור והחלפת איפור לסגנון אחר במהלך הצילום. לא לשכוח שמעבר לזמן הצילום עצמו, יש לשריין עוד כשעה לבחירה וצריבה של התמונות על dvd.

dscf2178b

 

סט צילום חוץ

צילום חוץ הוא כל צילום שנעשה בלוקיישן חיצוני, ולא באולפן צילום. היתרון של צילום חוץ הוא כמובן הסביבה, הנוף, האור הטבעי והאפשרות לבצע אותו באתרים יפים ומעניינים. פארק, חוף ים, אתרי תיירות, או לחילופין נוף אורבני, כבישים, גרפיטי, בתים נטושים, אתרי בניה, תחנת רכבת ועוד ועוד... צילום חוץ דורש הערכות, נסיעות, סחיבה של ציוד, עוזרים נוספים, וגורם לנו להיות תלויים במזג אוויר ותאורה משתנים. מהסיבות האלו צילום חוץ לוקח זמן רב יותר מצילום רגיל אפילו אם הוא נעשה בגוש דן, וכמובן אם רוצים דווקא נוף מדברי או מפלי מיים בצפון הארץ. זה צילום יקר יותר מצילום סטודיו, אבל אין ספקשהוא חוויתי יותר וצפו לתמונות מהממות...

תהליך הצילום

התהליך מתחיל בטלפון לסטודיו ותאום מועד לצילום. השעות גמישות והסטודיו פעיל בין 10 בבוקר ל- 10 בערב באופן שוטף. יש אנשים שנראים במיטבם בשעות הבוקר, ואחרים הם יותר אנשי הערב. חישבי מה יותר מתאים לך כשאת קובעת זמן לצילום, ולא רק מה הלו"ז שלך באותו יום.

 

התמונות הן תוצאה של תאורה, העמדה, זוית צילום, סוג העדשה וכמובן המבט והמבע שלך. לכן בתהליך הצילום אני בונה סצנה, ומתחיל לצלם עד שמתקבלת התוצאה הרצוייה. אז משנים את אחד המרכיבים ועוברים לצילום הסצנה הבאה. התמונות הן חומר גלם, ומתוכן אנו בוחרים לאחר הצילום את התמונות המוצלחות ביותר. מומלץ לבחור מכל סצנה את התמונה המוצלחת ביותר, ולא לנסות לצאת עם כמה שיותר תמונות. תהליך הבחירה הוא חשוב ולכן אני מקדיש לו זמן. למרות זאת, הבחירה היא בידך ותמיד ניתן לקבל את כל התמונות.

בסוף הצילום, לאחר תהליך הבחירה, את מקבלת דיסק עם התמונות שבחרנו. אם הזמנת גם עיבודי פוטושופ על התמונות, הדפסה של אלבום או "בוק", תוכלי לקבל אותם לאחר שיהיו מוכנים בסטודיו או באמצעות הדואר.

DSCF2860b

 

 

מאפרת ?

צילום סטודיו אמיתי מבוצע עם מאפרת מקצועית על הסט, גם לגברים וגם לנשים. כך מצלמים פרסומות, טלוויזיה, שערים לעיתונים וצילומי אופנה. עם זאת ניתן גם לוותר על האיפור המקצועי כדי לחסוך בעלויות, ועדיין לקבל תוצאות מקסימות. הדבר תלוי בצרכים ובתקציב שלך.

 

 

את מי להביא לצילום

אפשר להגיע לצילום עם כל מי שרוצים, עם חברה טובה , עם אמא, וכמובן עם הגבר שלך. אפשר להביא מי שאת אוהבת לצידך שיתמוך בך, ואפשר להביא את מי שאת רוצה להצטלם איתו. כמובן שמותר כדאי ורצוי להביא את הילדים שיש לך, אם זה לא הריון ראשון :) 

 

 

מה להביא לצילום

בגדים: כ- 3-4 סטים לצילום מקוצר, כ 5-6 סטים לסט רגיל, ועד 10 סטים לצילומים הארוכים. תמיד ניתן להביא עוד, וחלק מגיעים עם מזוודות מלאות. זה בסדר, ומאפשר לנו לבחור ולהתאים בין החלקים כאן בסטודיו. כדאי לגוון כמה שיותר, אפשר להביא בגדים אלגנטים, ספורטיבים, ובגדי ספורט ממש. גם בגדי חורף בקיץ, ולהיפך, כולל בגדי ים.

 

אקססוריז: פריטים קטנים שמוסיפים המון לצילום, וגם מספרים עליכם משהו. כובעים, משקפי שמש, תכשיטים, שעונים, צעיפים ועניבות. חישבו גם על דברים שמאפיינים שאינם אביזרי לבוש כגון כלי נגינה, אביזרי ספורט, משהו שקשור לתחביב או למקצוע שלכם. תמונה עם סרט הזעה ספורטיבי על המצח משדרת משהו שונה לגמרי מאשר שושן צחור ביד, או קלרינט... אפילו את הכלב שלכם אפשר להביא לצילום

 

 

DSCF8429a


מה מקבלים?

דיסק - בסוף כל צילום אנו יושבים לבחור את התמונות המצלחות ביותר, ואז לאחר עיבוד קל אתם מקבלים דיסק עם התמונות.

פוטושופ - יש אפשרות לקבל חלק מהתמונות לאחר עיבוד פוטשופ. עיבוד כזה נעשה על מנת ליפות ולשדרג את התמונה, להחליק קמטים, להבליט את צבע העיניים, להצר היקפים או לנפח שרירים...  ניתן גם לקבל אפקטים מסויימים שמשנים את הלוק של התמונה לאפל יותר, קסום יותר, ואפשרויות רבות אחרות.  את התמונות המשופצות מקבלים כשבוע מאוחר יותר, בד"כ במייל.

בוק מודפס - בוק בגודל A4 בן 26 עמודים שיכול להכיל עד כ-50 תמונות. הבוק עובר עיצוב והתאמה אישיים ותמונות עוברות עיבוד פוטושופ קל. הבוק מוכן כשבוע עד שבועיים לאחר הצילום ומגיע אליכם בדואר רשום.

הגדלת תמונות על קנווס - הגודל בהחלט קובע, ותמונה בגודל של 100X150 ס"מ או יותר התלויה בסלון או בחדר שלכם, היא מזכרת מדהימה ועוצמית שתישאר אתכם לתמיד. הנוחכות של תמונה בגודל כזה המתוחה על בד ציור אינה דומה לשום תמונה המונחת באלבום, או נצפית במחשב. 

לשאלות ולתיאום התקשרי: אלון פורת 054-4606091 • לדוגמנות
שחקנים / אומנים
 • בוק בר או בת-מצווה
 • בוק הריון
 • צילומים אישיים לאתרי הכרויות
 • צילום יחסי-ציבור לעיתונות ואתרי אינטרנט
 • צילום זמרים לעטיפות דיסקים
 •