צילום אירועים עסקיים

 

צילום כנסים, ועידות, הרצאות ואירועים


לא מספיק לעשות, צריך גם שיראו שעשיתם!

כשאתם מארגנים כנס, או הרצאה או כל אירוע עסקי אחר, מספר האנשים שנמצאים בו בפועל מוגבל. כדי להגביר את החשיפה וההד התיקשורתי לפעילויות שלכם, צריך לפרסם אותן ולהפיץ אותן, על ידי כך ליצור הד נוסף שמכפיל ומשלש את התמורה שאתם מפיקים מאותו אירוע שערכתם.

צילומי סטילס ו/או סרטון וידאו בן 3-4 דקות - מאפשרים לכם להנציח את האירוע ולהמשיך להשתמש בו: להטמיע אותו באתר שלכם באינטרנט, להעלות אותו ליו-טיוב ולפייסבוק ולגרום לכך שגם אנשים שלא נכחו, או פיספסו או בכלל לא התעניינו בכם באותו זמן, יחשפו לחברה שלכם ולפעילות שלה.

סרטונים ותמונות סטילס, כשהם מוטמעים נכון עם התגיות הנכונות, מופיעים בתוצאות החיפוש של גוגל, אלמנט שיווקי שנותן חשיפה עצומה ולכן שווה הרבה כסף.

 

שירות מקיף הכולל את כל מה שקשור לצילום האירוע:

צילום סטילס ע"י צלם אחד או שניים, בהתאם לגודל האירוע ומספר המוזמנים.

צילום וידאו ע"י צלם אחד או שניים, עם אפשרות לצילום במצלמת רחף.

עריכת קליפים של וידאו בכל אורך רצוי, כולל אלמנטים ויזואלים וכתוביות.

קליפים של תמונות סטילס כולל תנועה ומוסיקה לאפקט וידאו

 

 

photography

 

      


This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

לתאום פגישות:  בסטודיו 03-6201190, נייד 054-4606091


איך זה עובד?

צילום חתונה נמשך כ- 12 שעות. מתחיל בצילום ההכנות של הכלה, האיפור והשמלה. צילום החתן שבא לאסוף את הכלה, הפגישה ואפילו את הפרפרים שבלב וההתרגשות. אז עוברים לתמונות מזכרת, אלו צילומים שדומים מאוד לצילומי הפקת אופנה. וכצלם אופנה מנוסה יש לי יתרון רב. להוציא אתכם הכי יפים, מאושרים, ומקוריים...

צילומי החוץ לפני החתונה יכולים להיערך באתרים שונים, בטבע,  באיזור הבית, בסביבות האירוע, בפארק, על שפת הים, בנווה צדק, או בגן עתיקות. הנועזים בוחרים אפילו באתרי בנייה, תחנת רכבת, או על האופנוע של חבר. הכל בהתאם למי שאתם ולמה שמדליק אתכם.

צילום סטודיו - במקום צילומי החוץ ניתן לעבור לצילומי סטודיו. בד"כ לצלמי אירועים אין סטודיו שניתן להצטלם בו, אבל אצלנו יש סטודיו גדול המשמש לצילומי אופנה. היתרון של צילומי סטודיו הוא בתאורה מדוייקת ואופטימלית, ובתנאים נוחים של מיזוג, שתייה, וכו'. כשזה אפשרי, אני אוהב את צילומי החוץ, אבל האופציה לצילומי סטודיו היא "הצלה" גדולה בחתונות הנערכות בחורף כשנופלים על יום גשום וסוער, או בשיא הקיץ ביום עם לחות גבוהה ובלתי נסבלת במיוחד. ניתן לשריין את האופציה לצילום סטודיו, ולהחליט ממש ברגע האחרון אם מצלמים בחוץ או מנצלים את הסטודיו.

לאחר מכן עוברים לצילום האירוע עצמו: המקום וסידורי הפרחים והאוכל, קבלת הפנים, האורחים, צילומי משפחה, הכתובה, הברכות, החופה, והריקודים. אנחנו איתכם לאורך כל האירוע ללא הגבלת שעה.

אתם מוזמנים לבוא לסטודיו, להתרשם מאיתנו, לראות דוגמאות, ולשריין את התאריך שלכם כל עוד הוא פנוי. כיוון שהסטודיו נמצא בלב מתחם הבורסה, שי כאן גם עשרות חנויות תכשיטים ותוכלו לנצל את ההזדמנות לבחר טבעות נישואין.

ניתן לתאם פגישות מהשעה 9 בבוקר ועד 10 בלילה: 03-6201190 או 054-4606091