צילומים אישיים ובוקים

DSCF4226a

רוצים תמונות לעצמכם למזכרת? רוצים לשדרג את התמונות באתר ההכרויות? לפייסבוק? או שאולי אתם צריכים בוק משחק לסוכן שלכם או תמונת יחסי-ציבור לעיתונים? 

בכל הצילומים האלו אתם מעוניינים בצילומים אותנטיים, להוציא תמונות שבהן אתם דומים לעצמכם אבל בצורה הטובה ביותר שניתן. המון המון נסיון, תאורה מחמיאה,וידע כיצד לגלות את הזווויות הטובות ביותר שלכם, והתנוחות שיחמיאו עם הגוף שלכם, הם הכלים שנותנים לי להוציא אתכם מכאן בסוף הצילום, עם התמונות הטובות ביותר שהיו לכם.

רוב האנשים שלדעת עצמם הם לא פוטוגניים, גם לא אוהבים להצטלם, נבוכים, לא מוצאים איפה לשים את היידים ואיזה פרצוף לעשות... כנראה שאתם לא מנוסים בצילום וחוששים, מתביישים, ולא ממש בטוחים בעצמכם בכל העניין. לכן אתם צריכים צלם רגיש, מתחשב, סבלני, שיתן לכם להרגיש נח והכי בטוח. אתם אומנם מגיעים אלי לראשונה, אבל כבר אחרי 15-20 דק' של צילום תרגישו חופשיים ונינוחים. הסטודיו גדול ומרווח ועם זאת יש בו אווירה בייתית מאוד ואינטמית. ישנן שעות בהן אני עובד לבד ורק שנינו נמצאים בסטודיו, וישנן שעות בהן האסיסטנטית שלי נמצאת ו/או המאפרת. לכן ניתן לתאם צילום לסיטואציה הנוחה לך ביותר.

דוגמאות לבוקים

 • בוק משחק
 • בוק דוגמנות
 • בוק  הריון
 • צילומים בלוק טבעי לאתרי הכרויות ופייסבוק
 • בוק בת מצווה / בר מצווה
 • צילומי יחסי ציבור לעיתונות ואתרי אינטרנט
 • צילומי אומנים לדיסקים, עטיפות ספרים ועוד
 • צילומים אומנותיים להגדלות קנווס
 • צילומי מזכרת אישיים (לפני שיהיה מאוחר...)

DSCF3525a

 

 


משך הצילום

הסטים השונים של הצילום בסטודיו מחולקים בעיקר על פי זמן הצילום שלהם. ככל שמשך הצילום יותר ארוך, יש זמן לסצנות רבות יותר, החלפות בגדים, שינויים באיפור ובשיער, משחקי תאורה, וכל מה שמגוון ומעשיר את הצילומים.

ככל שעובר הזמן במהלך הצילום, אתם נעשים נינוחים יותר, רגועים, ולאט לאט מגיעים למצב שאתם כמעט מתעלמים מקיומה של המצלמה. זו הנקודה שבה מגיעות התמונות הטובות ביותר... אמיתיות, טיבעיות, ושהמבט שלכם אומר עליכם משהו מעניין. משך הזמן שלוקח להגיע לנקודת השחרור הזו תלוי כמובן בכם, במי שאתם, אבל לרוב מדובר ב 10-30 דקות. זו הסיבה שהסט הקצר ביותר הוא לפחות 45 דקות.

 

אופציות לסטים אישיים

 • צילום מקוצר - 45 דק
 • צילום רגיל - שעה וחצי
 • צילום ארוך - שעתיים
 • צילום בוק מקצועי - שעתיים וחצי עד שלוש שעות, כולל מאפרת מקצועית על הסט
 • צילום חוץ  - בטבע, בים, בנוף אורבני או כל לוקיישן שמדליק אותכם. חצי יום צילום או יום צילום שלם בהתאם ללוקישן ולמיקומו
צילום בוק מקצועי

סט צילום מקוצר

סט צילום סטודיו של כ- 45 ד'. הסט נקרא סט מקוצר מאחר והוא מומלץ למי שהצטלם בזמן האחרון ורוצה השלמות, או שצריך תמונה אחת ספיציפית.

לאחר הצילום אנו יושבים ובוחרים את התמונות הטובות מתוך כ 150 תמונות שמצולמות בסט. אין הגבלה לכמות התמונות שניתן לבחור ולקחת הביתה. ממומלץ להתמקד בתמונות הטובות ביותר ולוותר על הבינוניות, אולם זה בהחלט לשיקולכם.  יש לשריין עוד כחצי שעה לטיפול ובחירת התמונות, ואז צריבה שלהן על דיסק DVD.

צילום לאתר הכרויות

סט צילום רגיל

סט צילום סטודיו מקצועי הנמשך כ-90 דקות, במהלכן מצולמות כמה מאות תמונות. סט כזה יכול לשמש למגוון של מטרות צילום: הן למטרות עסקיות והן למטרות פרטיות כגון לאתרי הכרויות, בוק בת-מצווה או אפילו צילומי עירום אומנותי.לרוב הצילום מתבצע בסטודיו, אולם ניתן גם לשלב צילום חוץ באור טבעי למראה ספונטני יותר, וכאילו "במקרה"... צילום חוץ במסגרת הסט הזה נעשה על הגג שצמוד לסטודיו.

 

סט צילום ארוך

צילום ארוך נמשך כשעתיים, ויכול לשלב גם צילום סטודיו וגם צילום חוץ אשר מצולם על הגג. זהו זמן האפשר החלפה של 8-10 סטים שונים של בגדים, סגנונות תאורה שונים, צילומים בתאורה קונטרסטית לצילומי שחור-לבן, צילום עם אביזרים  שונים ועוד רעיונות המעשירים את הצילום ואת התוצאה. סט כזה כבר מתאים גם לשילוב של מאפרת. לא לשכוח שמעבר לשעתיים של הצילום עצמו, יש לשריין עוד כשעה לבחירה וצריבה של התמונות על dvd.

 

סט צילום חוץ

צילום חוץ הוא כל צילום שנעשה בלוקיישן חיצוני, ולא באולפן צילום. היתרון של צילום חוץ הוא כמובן הסביבה, הנוף, האור הטבעי והאפשרות לבצע אותו באתרים יפים ומעניינים. פארק, חוף ים, אתרי תיירות, או לחילופין נוף אורבני, כבישים, גרפיטי, בתים נטושים, אתרי בניה, תחנת רכבת ועוד ועוד... צילום חוץ דורש הערכות, נסיעות, סחיבה של ציוד, עוזרים נוספים, וגורם לנו להיות תלויים במזג אוויר ותאורה משתנים. מהסיבות האלו צילום חוץ לוקח זמן רב יותר מצילום רגיל אפילו אם הוא נעשה בגוש דן, וכמובן אם רוצים דווקא נוף מדברי או מפלי מיים בצפון הארץ. זה צילום יקר יותר מצילום סטודיו, אבל אין ספק שהוא חוויתי יותר וצפו לתמונות מהממות...

צילום בוק מקצועי


תהליך הצילום

התהליך מתחיל בטלפון שלכם לסטודיו ותאום מועד לצילום. השעות גמישות והסטודיו פעיל בין 10 בבוקר ל- 10 בערב באופן שוטף. יש אנשים שנראים במיטבם בשעות הבוקר, ואחרים הם יותר אנשי הערב. חישבו מה יותר מתאים לכם כשאתם קובעים זמן לצילום, ולא רק מה הלו"ז שלכם באותו יום.

מומלץ מאוד להגדיר מראש מה מטרת הצילום, ואפילו לחפש באינטרנט דוגמאות של צילומים הדומים למה שאתם רוצים. כך אני יכול לכוון ולנווט את תהליך הצילום על מנת שתקבלו תמונות בהתאם למה שהתכוונתם, ותצאו מרוצים:) חיפוש דוגמאות לתמונות באינטרנט יתן לכם רעיונות גם לבגדים ואקססוריז שתרצו להביא אתכם לצילום


צילום בוק משחק

התמונות הן תוצאה של תאורה, העמדה, זוית צילום, סוג העדשה וכמובן המבט והמבע שלכם. לכן בתהליך הצילום אני בונה סצנה, ומתחיל לצלם עד שמתקבלת התוצאה הרצוייה. אז משנים את אחד המרכיבים ועוברים לצילום הסצנה הבאה. התמונות הן חומר גלם, ומתוכן אנו בוחרים לאחר הצילום את התמונות המוצלחות ביותר. מומלץ לבחור מכל סצנה את התמונה המוצלחת ביותר, ולא לנסות לצאת עם כמה שיותר תמונות. תהליך הבחירה הוא חשוב ולכן אני מקדיש לו זמן. למרות זאת, הבחירה היא בידכם ותמיד ניתן לקבל את כל התמונות.

בסוף הצילום, לאחר תהליך הבחירה, אתם מקבלים דיסק עם התמונות שבחרנו. אם הזמנתם גם עיבודי פוטושופ על התמונות, הדפסה של אלבום או "בוק", תוכלו לקבל אותם לאחר שיהיו מוכנים בסטודיו או באמצעות הדואר.

מאפרת ?

צילום סטודיו אמיתי מבוצע עם מאפרת מקצועית על הסט, גם לגברים וגם לנשים. כך מצלמים פרסומות, טלוויזיה, שערים לעיתונים וצילומי אופנה. עם זאת ניתן גם לוותר על האיפור המקצועי כדי לחסוך בעלויות, ועדיין לקבל תוצאות מקסימות. הדבר תלוי בצרכים ובתקציב שלך.

 

מה להביא לצילום

בגדים: כ- 3-4 סטים לצילום מקוצר, כ 5-6 סטים לסט רגיל, ועד 10 סטים לצילומים הארוכים. תמיד ניתן להביא עוד, וחלק מגיעים עם מזוודות מלאות. זה בסדר, ומאפשר לנו לבחור ולהתאים בין החלקים כאן בסטודיו. כדאי לגוון כמה שיותר, אפשר להביא בגדים אלגנטים, ספורטיבים, ובגדי ספורט ממש. גם בגדי חורף בקיץ, ולהיפך, כולל בגדי ים.

צילום לאתרי הכרויות

נעליים: בהתאמה לסוג הבגדים שאתם מביאים, זה דיי ברור מאליו, רק חשוב לא לשכוח :)

אקססוריז: פריטים קטנים שמוסיפים המון לצילום, וגם מספרים עליכם משהו. כובעים, משקפי שמש, תכשיטים, שעונים, צעיפים ועניבות. חישבו גם על דברים שמאפיינים שאינם אביזרי לבוש כגון כלי נגינה, אביזרי ספורט, משהו שקשור לתחביב או למקצוע שלכם. חישבו מה הייתם רוצים לשדר בתמונה שלכם, תמונה של בחור עם סרט הזעה ספורטיבי על המצח משדרת משהו שונה לגמרי מאשר בחור עם עיפרון בייד, או שמחזיק קלרינט...אפילו את הכלב שלכם אפשר להביא לצילום (בסטודיו יש 2 כלבות פאג. אם לא אהבתם כלבים עד היום, כשתגיעו תתאהבו)

צילומי עירום: אלו אומנם לא מצריכים סטים של בגדים, אבל מאוד כדאי להביא תחתונים יפים, בגד ים, תכשיטים ואביזרים נוספים. פרח בודד, בלון סבון, עשן סיגרייה, או תפוח... כל דבר יכול לשמש כאביזר שמוסיף עניין לצילום שלכם.

 

צילום בוק מקצועי

 


מה מקבלים?

דיסק - בסוף כל צילום אנו יושבים לבחור את התמונות המצלחות ביותר, ואז לאחר עיבוד קל אתם מקבלים דיסק עם התמונות.

פוטושופ - יש אפשרות לקבל חלק מהתמונות לאחר עיבוד פוטשופ. עיבוד כזה נעשה על מנת ליפות ולשדרג את התמונה, להחליק קמטים, להבליט את צבע העיניים, להצר היקפים או לנפח שרירים...  ניתן גם לקבל אפקטים מסויימים שמשנים את הלוק של התמונה לאפל יותר, קסום יותר, ואפשרויות רבות אחרות.  את התמונות המשופצות מקבלים כשבוע מאוחר יותר, בד"כ במייל.

בוק מודפס - בוק בגודל A4 בן 26 עמודים שיכול להכיל עד כ-50 תמונות. הבוק עובר עיצוב והתאמה אישיים ותמונות עוברות עיבוד פוטושופ קל. הבוק מוכן כשבוע עד שבועיים לאחר הצילום ומגיע אליכם בדואר רשום.

הגדלת תמונות על קנווס - הגודל בהחלט קובע, ותמונה בגודל של 100X150 ס"מ או יותר התלויה בסלון או בחדר שלכם, היא מזכרת מדהימה ועוצמית שתישאר אתכם לתמיד. הנוחכות של תמונה בגודל כזה המתוחה על בד ציור אינה דומה לשום תמונה המונחת באלבום, או נצפית במחשב.

 

 לשאלות ולתיאום התקשרו: אלון פורת 054-4606091
 • לדוגמנות
שחקנים / אומנים
 • בוק בר או בת-מצווה
 • בוק הריון
 • צילומים אישיים לאתרי הכרויות
 • צילום יחסי-ציבור לעיתונות ואתרי אינטרנט
 • צילום זמרים לעטיפות דיסקים
 •